Späť na zoznam
2. apríl 2024
Journal

Prevoňajte váš biznis s difúzorom vône

Difúzory vône môžete umiestniť aj do veľkých otvorených priestorov

Keď sa spojí čistý a nadčasový dizajn so špičkovou technológiou rozptyľovania vonných častíc do priestoru za studena, výsledkom je príjemný a intenzívny, no nie vtieravý zážitok z vône. Áno, hovoríme o našich difúzoroch vône.

Objavte naše nadčasové a elegantné difúzory vône, ktoré okrem dizajnu vynikajú predovšetkým svojou kvalitou, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Práve vďaka elegancii a tichosti sú vhodné aj na miesta, kde to doteraz nebolo možné, ako napríklad ambulancie, čakárne, banky či poisťovne. 

Naše premyslené a účinné vône spolu s difúzormi vône nastavujú nový štandard v oblasti aromatizácie priestorov

Aké sú benefity našich difúzorov vône?

Pokročilý časovač

Integrovaný multifunkčný časovač umožňuje rýchle nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby. Stačí raz nastaviť.

Nastaviteľná intenzita

Ovládacie prvky umožňujú plnú kontrolu nad intenzitou vône. Požadovanú intenzitu je možné nastaviť a prestaviť kedykoľvek.

Jednoduchá výmena náplní

Najpokročilejšia technológia našich difúzorov vône umožňuje výmenu vonných náplní veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia akéhokoľvek nástroja.

Flexibilné umiestnenie

Difúzor vône je možné položiť na stôl, namontovať na stenu, alebo zabudovať do vzduchotechniky. Vedia splynúť s akýmkoľvek interiérom.

Ako funguje difúzor vône?

Naše difúzory vône Aroma Streamer sú výkonné prístroje pracujúce na najúčinnejšom princípe, ktorým je nebulizácia a venturiho efekt. 

  • Nebulizácia (rozprašovanie tekutiny/vytváranie hmloviny) je jav, pri ktorom dochádza k premene látky kvapalného skupenstva (v našom prípade vonnej náplne) na plynné. Nebulizácia sa veľmi často používa v zdravotníctve, kde sú liečivá inhalované. 
  • Nebulizácia funguje na princípe venturiho efektu. Do kvapalnej náplne je prostredníctvom kompresoru vháňaný vzduch tlačiaci kvapalinu do trysky, ktorá je pôsobením tohto tlaku premenená na veľmi účinnú jemnú hmlovinu. 

V našich difúzoroch vône prebieha difúzia vôní za studena. To znamená bez zahrievania, ktoré ničí terapeutické vlastnosti niektorých vôní a môže dokonca vytvárať toxické látky. Navyše, vďaka studenej atomizačnej technológii sa vonná náplň premieňa na veľmi jemnú hmlovinu dokonale rozptýlenú a zmiešanú s okolitým prostredím. 

Výhody našej technológie (za studena) oproti klasickým aerosolovým rozprašovačom:

  1. Menšie častice. Vonné častice v difúzore vône sú v porovnaní s aerosólovým rozprašovačom až niekoľko tisíckrát menšie.
  2. Menšia rýchlosť padania. Rýchlosť padania vonných častíc je niekoľko 100-krát nižšia v porovnaní s klasickými aerosolovým rozprašovačom. Vonné častice sa vznášajú v prostredí, vďaka čomu dosahujú naše difúzory vône vysokú efektivitu.
  3. Vonné častice neobsahujú žiadne známky kvapaliny, vďaka čomu nezanechávajú stopy na povrchu. 

Zaručená kvalita

Každý náš difúzor vône je vyrobený v Nemecku v súlade s právnymi predpismi EÚ a má značku CE. To znamená, že bol podrobený posúdeniu a spĺňa bezpečnostné, zdravotné, enviromentálne a tiež právne požiadavky EU. 

Výrobca všetkých našich difúzorov vône prehlasuje absolútnu zhodu s najprísnejšími štandardmi medzinárodnej organizácie IFRA (International Fragrance Association), ktorá vychádza z posudkov vedeckej komisie inštitútu pre výskum vonných materiálov IFRA (Research Institute for Fragrance Materials).Obe tieto organizácie sú medzinárodne uznávané a etablované na európskom trhu. Medzinárodné štandardy IFRA tvoria základ systému riadenia rizika pre bezpečné používanie vôní a ich zložiek. Viac o IFRA nájdete tu.

 

Chcete začať aromatizovať vaše priestory a zlepšiť tak celkový dojem na vašich zákazníkov a vytvárať v nich kladné a dlhodobé emócie spojené s vaším biznisom? Pomôžeme vám postarať sa o všetko - od výberu vhodnej vône a difúzora vône až po jeho samotnú inštaláciu a dlhoročný zákaznícky servis. Zavolajte nám na tel. číslo +421 221 293 567 alebo vyplňte kontaktný formulár tu :)


Podobný obsah


27. apríl 2019
Journal

Dokáže vôňa čokolády zvýšiť predaj kníh?

Každý pozná chuť čokolády. Je sladká, krémová, lahodná... Môže pomôcť aj pri predaji? Vôňa čokolády šíriaca sa v kníhkupectve zvyšuje u zákazníkov chuť nakupovať svoje budúce obľúbené knihy.

4. október 2022
Journal

Môžu nám arómy potravín pomôcť pri chudnutí?

Nemôžeme pochybovať o tom, že ak zacítime vôňu práve dopečeného koláča, dostaneme na neho automaticky chuť.

10. november 2023
Journal

Dlhšie strávený čas vo voňavej predajni

Niektoré vône majú vplyv na to, čoho, a koľko si kúpite. Správna aromatizácia dokonca môže podnietiť ku kúpe prestížnejších produktov.

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.