Späť na zoznam
22. február 2018
Journal

Prevoňajte váš biznis s difúzorom vône

Difúzory vône môžete umiestniť aj do veľkých otvorených priestorov

Keď sa spojí čistý a nadčasový dizajn so špičkovou technológiou rozptyľovania vonných častíc do priestoru za studena, výsledkom je príjemný a intenzívny, no nie vtieravý zážitok z vône. Áno, hovoríme o našich difúzoroch vône.

Objavte naše nadčasové a elegantné difúzory vône, ktoré okrem dizajnu vynikajú predovšetkým svojou kvalitou, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Práve vďaka elegancii a tichosti sú vhodné aj na miesta, kde to doteraz nebolo možné, ako napríklad ambulancie, čakárne, banky či poisťovne. 

Naše premyslené a účinné vône spolu s difúzormi vône nastavujú nový štandard v oblasti aromatizácie priestorov

Aké sú benefity našich difúzorov vône?

Pokročilý časovač

Integrovaný multifunkčný časovač umožňuje rýchle nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby. Stačí raz nastaviť.

Nastaviteľná intenzita

Ovládacie prvky umožňujú plnú kontrolu nad intenzitou vône. Požadovanú intenzitu je možné nastaviť a prestaviť kedykoľvek.

Jednoduchá výmena náplní

Najpokročilejšia technológia našich difúzorov vône umožňuje výmenu vonných náplní veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia akéhokoľvek nástroja.

Flexibilné umiestnenie

Difúzor vône je možné položiť na stôl, namontovať na stenu, alebo zabudovať do vzduchotechniky. Vedia splynúť s akýmkoľvek interiérom.

Ako funguje difúzor vône?

Naše difúzory vône Aroma Streamer sú výkonné prístroje pracujúce na najúčinnejšom princípe, ktorým je nebulizácia a venturiho efekt. 

  • Nebulizácia (rozprašovanie tekutiny/vytváranie hmloviny) je jav, pri ktorom dochádza k premene látky kvapalného skupenstva (v našom prípade vonnej náplne) na plynné. Nebulizácia sa veľmi často používa v zdravotníctve, kde sú liečivá inhalované. 
  • Nebulizácia funguje na princípe venturiho efektu. Do kvapalnej náplne je prostredníctvom kompresoru vháňaný vzduch tlačiaci kvapalinu do trysky, ktorá je pôsobením tohto tlaku premenená na veľmi účinnú jemnú hmlovinu. 

V našich difúzoroch vône prebieha difúzia vôní za studena. To znamená bez zahrievania, ktoré ničí terapeutické vlastnosti niektorých vôní a môže dokonca vytvárať toxické látky. Navyše, vďaka studenej atomizačnej technológii sa vonná náplň premieňa na veľmi jemnú hmlovinu dokonale rozptýlenú a zmiešanú s okolitým prostredím. 

Výhody našej technológie (za studena) oproti klasickým aerosolovým rozprašovačom:

  1. Menšie častice. Vonné častice v difúzore vône sú v porovnaní s aerosólovým rozprašovačom až niekoľko tisíckrát menšie.
  2. Menšia rýchlosť padania. Rýchlosť padania vonných častíc je niekoľko 100-krát nižšia v porovnaní s klasickými aerosolovým rozprašovačom. Vonné častice sa vznášajú v prostredí, vďaka čomu dosahujú naše difúzory vône vysokú efektivitu.
  3. Vonné častice neobsahujú žiadne známky kvapaliny, vďaka čomu nezanechávajú stopy na povrchu. 

Zaručená kvalita

Každý náš difúzor vône je vyrobený v Nemecku v súlade s právnymi predpismi EÚ a má značku CE. To znamená, že bol podrobený posúdeniu a spĺňa bezpečnostné, zdravotné, enviromentálne a tiež právne požiadavky EU. 

Výrobca všetkých našich difúzorov vône prehlasuje absolútnu zhodu s najprísnejšími štandardmi medzinárodnej organizácie IFRA (International Fragrance Association), ktorá vychádza z posudkov vedeckej komisie inštitútu pre výskum vonných materiálov IFRA (Research Institute for Fragrance Materials).Obe tieto organizácie sú medzinárodne uznávané a etablované na európskom trhu. Medzinárodné štandardy IFRA tvoria základ systému riadenia rizika pre bezpečné používanie vôní a ich zložiek. Viac o IFRA nájdete tu.

 

Chcete začať aromatizovať vaše priestory a zlepšiť tak celkový dojem na vašich zákazníkov a vytvárať v nich kladné a dlhodobé emócie spojené s vaším biznisom? Pomôžeme vám postarať sa o všetko - od výberu vhodnej vône a difúzora vône až po jeho samotnú inštaláciu a dlhoročný zákaznícky servis. Zavolajte nám na tel. číslo +421 221 293 567 alebo vyplňte kontaktný formulár tu :)


Podobný obsah


3. január 2020
Journal

Môžu nám arómy potravín pomôcť pri chudnutí?

Nemôžeme pochybovať o tom, že ak zacítime vôňu práve dopečeného koláča, dostaneme na neho automaticky chuť.

8. február 2018
Journal

Ako sme Maťovi a Julke dotvorili svadobný deň

Vône fascinujú ľudstvo pri rôznych príležitostiach už od nepamäti. Dokážu umocniť atmosféru a vyvolať príjemné a šťastné emócie. Svoje o tom vedia aj Martin a Julka, ktorý si povedali svoje áno a spoločnosť im robila aj naša vôňa.

27. apríl 2017
Journal

Dokáže vôňa čokolády zvýšiť predaj kníh?

Každý pozná chuť čokolády. Je sladká, krémová, lahodná... Môže pomôcť aj pri predaji? Vôňa čokolády šíriaca sa v kníhkupectve zvyšuje u zákazníkov chuť nakupovať svoje budúce obľúbené knihy.

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.