Služby

Čuchové logo

Návrh čuchového loga je umenie spojiť firemnú identitu, marketingovú komunikáciu, hodnoty spoločnosti a cieľovú skupinu do vône, ktorá podfarbuje tieto hodnoty.

Odstránenie zápachu

Väčšina našich špeciálne vyvinutých vôní obsahuje účinnú zložku, ktorá má schopnosť odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy rýchlo a efektívne. Pritom výsledný efekt odstránenia zápachu je dlhodobý.

Aromatizácia priestorov

Vône majú vplyv na to, čo si zákazník kúpi a v akom množstve. Vhodná aromatizácia predajného či prezentačného priestoru môže dokonca podnietiť ku kúpe prestížnejších produktov či služieb.

Eventy a krátkodobé zápožicky

Prevoniame pre vás vaše firemné akcie, prezentácie, stánky na veľtrhoch či konferencie. Spolu s vašou eventovou agentúrou premyslíme, ako prepojiť všetky zmyslové vnemy do jedného uceleného zážitku.

Meranie spokojnosti vašich zákazníkov

Zmeriame a vyhodnotíme reálnu spokojnosť vašich zákazníkov vďaka inteligentnému kiosku. Kiosk dokáže snímať tváre, reakcie a spokojnosť. Zároveň aromatizuje priestor na základe rôznych faktorov prostredia.

Maloobchod a veľkoobchod

Všetky naše vône a zariadenia, ktoré ponúkame vrámci našej aromatizácie si môžete zakúpiť za maloobchodné ceny. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať a všetky informácie vám zašleme emailom.