Služby

Aromatizácia priestorov

Vône majú vplyv na to, čo si zákazník kúpi a v akom množstve. Vhodná aromatizácia predajného či prezentačného priestoru môže dokonca podnietiť ku kúpe prestížnejších produktov či služieb.

Čuchové logo

Návrh čuchového loga je umenie spojiť firemnú identitu, marketingovú komunikáciu, hodnoty spoločnosti a cieľovú skupinu do vône, ktorá podfarbuje tieto hodnoty.

Odstránenie zápachu

Väčšina našich špeciálne vyvinutých vôní obsahuje účinnú zložku, ktorá má schopnosť odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy rýchlo a efektívne. Pritom výsledný efekt odstránenia zápachu je dlhodobý.

Eventy a krátkodobé zápožicky

Prevoniame pre vás vaše firemné akcie, prezentácie, stánky na veľtrhoch či konferencie. Spolu s vašou eventovou agentúrou premyslíme, ako prepojiť všetky zmyslové vnemy do jedného uceleného zážitku.

Meranie spokojnosti vašich zákazníkov

Zmeriame a vyhodnotíme reálnu spokojnosť vašich zákazníkov vďaka inteligentnému kiosku. Kiosk dokáže snímať tváre, reakcie a spokojnosť. Zároveň aromatizuje priestor na základe rôznych faktorov prostredia.

Maloobchod a veľkoobchod

Všetky naše vône a zariadenia, ktoré ponúkame vrámci našej aromatizácie si môžete zakúpiť za maloobchodné ceny. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať a všetky informácie vám zašleme emailom.