Späť na zoznam
8. február 2018
Journal

Ako sme Maťovi a Julke dotvorili svadobný deň

Prevoňanie svadobných priestorov dotvorí celkovú atmosféru svadby

Vône fascinujú ľudstvo pri rôznych príležitostiach už od nepamäti. Dokážu umocniť atmosféru a vyvolať príjemné a šťastné emócie. Svoje o tom vedia aj Martin a Julka, ktorý si povedali svoje áno a spoločnosť im robila aj naša vôňa.

Pýtate sa, prečo si Martin a Julka nechali prevoňať svoje svadobné priestory? Svadobná výzdoba, chutné jedlo, vynikajúca svadobná torta, dobrá hudba a výborná zábava. To je to, čo si chce každá nevesta, každý ženích a každý svadobčan zapamätať. 

Ľudia si pamätajú niekoľkonásobne viac toho, čo cítia, ako toho, čo vidia a počujú.

Vône v ľuďoch zanechávajú trvalé čuchové stopy. Preto intenzívna a zároveň nevtieravá vôňa aroma marketingu vytvorí z vašej svadby udalosť, ktorú si budete vy aj vaši hostia dlho pamätať a vždy pri zacítení podobnej, či rovnakej vône si na ňu živo spomeniete. 

Navyše, vôňa dokáže umocniť celkový dojem z atmosféry svadby. Má pozitívny vplyv na hostí a môže pôsobiť aj na lepšie vnímanie priestorov. Či už sa svadobná hostina koná v hoteli alebo na zámku, správna vôňa zabezpečí, že sa budete cítiť ako v záhrade plnej rozkvitnutých ruží, lúčnych kvetov či ako v exotickom rezorte na pláži. 

Značným benefitom prevoňania priestorov je aj to, že väčšina vôní obsahuje účinný pohlcovač pachov. Napríklad, ak je vaša sála prepojená s kuchyňou, alebo máte hostinu v staršej miestnosti so špecifickým, nie veľmi príjemným pachom, naše vône to vyriešia. Nebudete cítiť nič viac, než príjemnú vôňu.

Ako sme novomanželom dotvorili vstup do spoločného života?

Vône vyberáme s budúcimi mladomanželmi vopred, podľa ich preferencií a podľa samotného konceptu svadby. Výsledkom má byť symbióza svadby a vône. Inak tomu nebolo ani s Martinom a Julkou. 

Vedeli sme, že obaja milujú exotiku, hlavne Hawai, pretože práve tu sa počas spoločnej dovolenky so známymi spoznali. Každé výročie, už 5 rokov, chodievajú na rovnaké miesto, do rovnakého hotela. Tiež sme vedeli, že svadobná výzdoba bude čisto biela a dominantným kvetom bude biela ruža. 

Naše vône sa hodia k akejkoľvek svadobnej výzdobe

Na základe týchto informácií sme pre ich veľký deň vybrali vôňu SAMOA SUN, ktorá sa im okamžite zapáčila. Príjemná a hrejivá kompozícia vôní s nádychom kokosu. Základ vône tvoria exotické dreviny a pižmo v kombinácii s jemným odtieňom vanilky a zamatovej broskyne s najjemnejšími tónmi kokosu. 

Aké boli ich bezprostredné dojmy?

Vôňa, ktorú ste nám vybrali bola perfektná. Okrem toho, že nám pripomínala náš milovaný Hawai zapadla aj do samotného priestoru. Našim hosťom sa tiež páčila. Chodili za nami a pýtali sa nás, či vieme, čo tu tak pekne vonia. Myslíme, že to bolo jednoznačne jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré sme mohli urobiť a vrelo to odporúčame na svadbu každému.

100 neviest 100 svadieb

Každá nevesta má svoju vlastnú vysnívanú svadbu. Na záhrade s altánkom, na zámku, v kaštieli, na stále viac a viac populárnom gazdovstve. Svadbu veľkú, malú, romantickú, kvetinovú, vintage, divokú. Naša ponuka vôní je rozmanitá, preto môže byť aroma marketing súčasťou každého jedinečného konceptu poňatia svadby.

Inšpirujte sa :)

Nadčasovo tradičná? Kvetinové vône sú výbornou voľbou.

  • Camomile. Jemná vôňa harmančeku/kamiliek s príjemným a romantickým odtieňom je ideálna pre každú nežnú dušu. Vôňa kamiliek ešte nikdy nič nepokazila :)
  • Orchid. V tejto plnej a nádhernej vôni sa nájde každá milovníčka orchideí. Kvetinová vôňa s romanticko-sladkým a mierne kvetinovo-trávnatým tónom.
  • Rose Garden. Silná vôňa záhrady plnej ruží vytvára oslnivo-okúzľujúcu atmosféru aktivovanú jemným vánkom z lístkov ruží rôznych druhov.

Malá a intímna? Vyberajte medzi romantickými či orientálnymi vôňami.

  • Ruža. Zmyselná vôňa kytice plnej ruží. Nádherná aróma ruží je takmer opojná a vytvára pocit blaha. Vynikajúca na dotvorenie svadobnej atmosféry, čo poviete?
  • Oudh Omar. Pre každú nevestu, ktorá sníva o svadbe ako vystrihnutej z príbehov o 1000 a jednej noci. Drevnatá vôňa so silnou esenciou orientu.
  • Patschouli. Pre niekoho môže byť svadba stresujúca. V ponuke však máme aj túto sladkú vôňu s tónmi dreva a zeme, ktorá pôsobí upokojujúco a napomáha redukovať pocit úzkosti.

Divoká párty? Vyskúšajte odvážne exotické alebo ovocné vône z našich kompozícii.

  • California. Veľmi pozitívny mix drevnatých vôní a ovocia, ktoré umocnia kúzlo a nespútanosť každej letnej svadby nesúcej sa v tónoch exotiky.
  • Italian Dreams. Lahodná citrusová vôňa Toskánska. Výrazne príjemná citrónovo-pomarančová vôňa, ktorá otvára svet zážitkov talianského temperamentu. 
  • Golden Sunrise. Fascinujúca vôňa rozkvitajúcich ovocných stromov zakončená drevenými tónmi. 

Všetky tieto a ďalšie vône dokážu vyvolať pocity lásky, pohodlia a dôvery. Už si stačí len vybrať tú správnu vôňu pre vašu svadbu, s ktorou vám veľmi radi pomôžeme. Navyše o celý servis, spojený s prevoňaním vašej svadby, sa postraráme my, aby ste si mohli nerušene ožívať váš deň. Neváhajte nás kontaktovať tu :)

Zdroj ilustračných fotiek: Lenka Imrichová
 


Podobný obsah


4. október 2022
Journal

Môžu nám arómy potravín pomôcť pri chudnutí?

Nemôžeme pochybovať o tom, že ak zacítime vôňu práve dopečeného koláča, dostaneme na neho automaticky chuť.

2. apríl 2024
Journal

Prevoňajte váš biznis s difúzorom vône

Keď sa spojí čistý a nadčasový dizajn so špičkovou technológiou rozptyľovania vonných častíc do priestoru za studena, výsledkom je príjemný a intenzívny, no nie vtieravý zážitok z vône. Áno, hovoríme o našich difúzoroch vône.

10. november 2023
Journal

Dlhšie strávený čas vo voňavej predajni

Niektoré vône majú vplyv na to, čoho, a koľko si kúpite. Správna aromatizácia dokonca môže podnietiť ku kúpe prestížnejších produktov.

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.