Zdrav. zariadenia, lekárne a domovy dôchodcov

Čakanie u lekára, či návšteva v lekárni sú spojené s nepríjemnými emóciami. Aromatizovaním a vhodne zvolenou vôňou, či kompozíciou vôní, sa dokáže okrem nepríjemných zápachov eliminovať aj pocit úzkosti.

S aromatizovaním ideálnych vôní dokážete:

  • vytvoriť upokojujúce a pozitívne prostredie,
  • odstrániť nepríjemné zápachy,
  • navodiť pocit hygienického a čistého prostredia,
  • upokojiť vašich pacientov. 

Návštevu lekára nemá nikto z nás rád. Býva takmer vždy spojená s dlhým čakaním, navyše u mnohých ľudí taktiež s pocitom neistoty, strachu a nervozity. Tento pocit častokrát umocňuje veľmi typický "nemocničný" zápach, ktorý pacientov privíta hneď pri vstupe do čakárne. Výberom harmonickej a vyváženej vôňe dokážete na človeka podvedome veľmi výrazne vplývať a ovplyvňovať jeho momentálne pocity a nálady. Napríklad vyváženou vôňou ovocia alebo upokojujúcej kamilky či levandule sa redukuje u pacientov strach a nervozita. Kvalitnou aromatizáciou priestorov našimi zariadeniami vnesiete do vašich priestorov aj príjemnú relaxačnú atmosféru a zvýšite dôveru vo vaše služby.

Správny výber vône navodí vo vašej lekárni atmosféru plnú zdravia a sviežosti. Napríklad vôňou, ktorá vonia ako samotné vitamíny. Ide o vône grapefruitu, citróna, pomarančov či mandariniek. Naše vône sú zložené z najkvalitnejších prísad a sú vyrábané pod prísnym dohľadom certifikovaných laboratórií. Všetky naše vône sú testované a neobsahujú žiadne alergény ani iné škodlivé zložky, ktoré by mohli vyvolávať akékoľvek alergické reakcie u ľudí alebo zvierat.

Vstupný priestor do zariadení pre seniorov je hlavnou vizitkou majiteľa a nemal by byť preto iba dokonale nadizajnovaný, ale aj príjemne osviežený tou správnou arómou. Vôňa nás podvedome ovplyvňuje aj bez toho aby sme si to uvedomovali. Typická vôňa v zariadeniach pre seniorov nie je príliš lákavá. Použitím vhodných vôní vytvoríte vo vašom zariadení príjemnú atmosféru a dáte vašim hosťom aj návštevníkom privítanie, ktoré ich veľmi príjemne prekvapí. Väčšina našich vôní obsahuje veľmi účinný absorbér pachov, ktorý nežiadúce pachy neprekrýva, ale eliminuje. V kombinácii s našimi zariadeniami je možné starostlivosť o prostredie vo vašom zariadení posunúť na veľmi vysokú úroveň. Vhodnými vôňami sú napríklad svieže vône citróna a mandarinky, alebo vôňa čistého vzduchu, ktorá evokuje čistotu. Rodina, príbuzní, ale aj vaši zamestnanci a klienti určite ocenia vysokú kvalitu starostlivosti o prostredie, v ktorom sa nachádzajú, pretože tam, kde to vonia sa človek cíti príjemne.

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.