Aroma Streamer 850 Touch

Chceli by ste si vychutnávať ušľachtilé vône vo všetkých ich aspektoch, nezmiešané a prirodzené? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre profesionálny systém aromatizačných jednotiek AromaStreamer® Pretože aplikácia vôní si vyžaduje sofistikované riešenie, ktoré zaisťuje konzistetné a vyvážené šírenie vône.

 

Kompaktný AromaStreamer® 850 Touch je práve takouto aromatizačnou jednotkou a pracuje na princípe studeného odparovania vonnej náplne – takzvanej nebulizácii. Veľmi jemná hmla exkluzívnych vonných kompozícií zaručuje rýchlu a vyváženú aplikáciu vône v priestoroch do 600 m². Vďaka vstavanému multifunkčnému časovaču je ovládanie jednotky AromaStreamer® 850 Touch ľahko dostupné prostredníctvom dotykového displaya a tlačidiel. Vďaka tomuto je možné aromatizačnú jednotku AromaStreamer® 850 Touch rýchlo a jednoducho naprogramovanť na požadovanú pracovnú dobu. Možnosť nastavenia intnezity  aplikácie vône zaručuje konzistentný a optimálny účinok vône počas celej prevádzkovej doby. Nepríjemné pachy budú navyše rýchlo a účinne odstránené absorbérom, ktorý je obsiahnutý vo väčšine našich vôní.

 

Doprajte si skvelú vôňu a neustále fascinujte svojich zákazníkov a návštevníkov. Nechajte sa inšpirovať. Radi vám poradíme.

 

AromaStreamer® 850 Touch

Technické parametre

Parameter Hodnota
Šírka 350 mm
Výška 260 mm
Hĺbka 128 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 600 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 1 800 m3
Objem náplne 1 000 ml
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Kov
Primárne napájanie 230 V
Sekundárne napájanie 12 V
Výkon 20 W
Vhodné na montáž do HVAC Áno

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.