Aroma Streamer 750 Wi-Fi

Chceli by ste si vychutnávať ušľachtilé vône vo všetkých ich aspektoch, nezmiešané a prirodzené? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre profesionálny systém aromatizačných jednotiek AromaStreamer® Pretože aplikácia vôní si vyžaduje sofistikované riešenie, ktoré zaisťuje konzistetné a vyvážené šírenie vône.

 

Kompaktný AromaStreamer® 750 Wi-Fi je práve takouto aromatizačnou jednotkou a pracuje na princípe studeného odparovania vonnej náplne – takzvanej nebulizácii. Veľmi jemná hmla exkluzívnych vonných kompozícií zaručuje rýchlu a vyváženú aplikáciu vône v priestoroch do 300 m². Vďaka vstavanému multifunkčnému časovaču je ovládanie jednotky AromaStreamer® 750 Wi-Fi ľahko dostupné prostredníctvom aplikácie vo vašom telefóne cez rozhranie Wi-Fi. Vďaka aplikácii je možné aromatizačnú jednotku AromaStreamer® 750 Wi-Fi rýchlo a jednoducho naprogramovanť na požadovanú pracovnú dobu. Možnosť nastavenia intnezity  aplikácie vône zaručuje konzistentný a optimálny účinok vône počas celej prevádzkovej doby. Pridanou hodnotou aromatizačnej jednotky Aroma Streamer 750 Wi-Fi je možnosť vzdialenej kontroly a správy nastavení, rovnako aj možnosť vzdialenej kontroly stavu vonnej náplne. Nepríjemné pachy budú navyše rýchlo a účinne odstránené absorbérom, ktorý je obsiahnutý vo väčšine našich vôní.

 

Doprajte si skvelú vôňu a neustále fascinujte svojich zákazníkov a návštevníkov. Nechajte sa inšpirovať. Radi vám poradíme.

Pre ovládanie aromatizačnej jednotky AromaStreamer® 450 Bluetooth si prosím stiahnite bezplatnú aplikáciu Reima vo vašom App Store alebo Google Play Store

App Storehttps://apps.apple.com/de/app/reima/id1365398386

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IAA360.REIMA

AromaStreamer® 750 Wi-Fi

Technické parametre

Parameter Hodnota
Šírka 230 mm
Výška 320 mm
Hĺbka 90 mm
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 300 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 900 m3
Objem náplne 475 ml
Predný panel (farba) Biela
Telo (materiál) Hliník
Primárne napájanie 220 V
Sekundárne napájanie 12 V
Výkon 15 W

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.