Aroma Streamer 1400

Aroma Streamer 1400, to je perfektná video reklama, ktorú cítite. Dizajn sa tu stretol s funkčnosťou! Aroma Streamer 1400 pôsobí na tri zmysly súčasne - elegantný LCD displej na zrak, dva reproduktory na sluch a integrovaný Aroma Streamer 650 na najdôležitejší zmysel - čuch.

Všetky naše zariadenia sú vyrábané v Nemecku, v súlade s právnymi predpismi EÚ a majú značku CE, čo znamená, že výrobok bol vyrobený v EHP a spĺňa príslušné právne požiadavky. Zariadenia rady Streamer vynikajú svojím nadčasovým dizajnom, jednoduchým ovládaním a absolútnou tichosťou. Vďaka elegancii prístroja Aroma Streamer 1400 a kombinácii vhodnej vône a zodpovedajúceho motívu na displeji, viete vytvoriť skvelý marketingový nástroj v hocijakom priestore.  

Displej s vysokým rozlíšením a diaľkovým ovládaním, prehráva všetky bežné formáty (videá, obrázky atď.) v skvelej kvalite. Témy a videá je možné ľahko meniť cez USB port.

Integrovaný Aroma Streamer 650 je malý, výkonný prístroj aroma marketingu, ktorý pracuje na princípe nebulizácie. Rozptyľovanie mikroskopických častíc našich exkluzívnych vôní prostredníctvom tohto streameru zaručuje rýchle a rovnomerné rozptýlenie vonných častíc v priestoroch až do 100 m2.

Multifunkčný časovač umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie požadovaných parametrov a prevádzkovej doby aromatizovaných priestorov. Zariadenie Aroma Streamer 650 vám zaručí vhodnú intenzitu vône v ľubovoľnom čase a presne podľa vašich potrieb.

Nová vylepšená technológia umožňuje výmenu vonných náplní veľmi rýchlo a jednoducho, bez použitia akéhokoľvek nástroja. Naše špeciálne vyvinuté vône navyše obsahujú účinnú zložku, ktorá má schopnosť odstraňovať a neutralizovať nežiadúce pachy rýchlo a efektívne. Prevoňané priestory od spoločnosti Aroma Marketing budú potešením pre vás a vašich zákazníkov. 

Technické parametre

Parameter Hodnota
Aromarizovaný priestor do (rozloha) 100 m2
Aromarizovaný priestor do (objem) 300 m3
Objem náplne 150 ml
Telo (materiál) Kov
Primárne napájanie 230 V
Sekundárne napájanie 12 V
Výkon 10 W
Rozmery displeja (výška x šírka x hĺbka) 179,2 cm x 63,3 cm x 11 cm
Displej (materiál) Akrylové sklo
Rozlíšenie 1920 x 1080
Hmotnosť displeja 52 kg

Zaujali sme vás?

Pomocou aroma marketingu je možné pozitívne ovplyvňovať správanie vašich zákazníkov, zvýšiť produktivitu vašich zamestnancov a vytvárať kladné a dlhodobé emócie spojené s vašou značkou.